Jazykový překladač

Výběr z kalendáře

kompletní kalendáře akcí najdete v sekci výstavy a soutěže

CPK

Právě připojeni - hostů: 53 

ANKETA

Otevření internetové Art cz Gallery PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 
Neděle, 28 Říjen 2012 00:10
Poznejte tajemství panenkového světa. Nejlepší umělci představují svá díla v nové internetové galerii Art cz Gallery.

Konečně jsme se dočkali. Celosvětově oblíbené umělecké odvětví se představuje v České republice. Nejen celebrity, jakými jsou Demi Moore, Courtney Love, Marie Osmond a Richard Simmons, ale nyní i Vy máte možnost se oddat kráse sběratelských panenek.

Art cz Gallery


Panenky již nejsou předmětem dětské zábavy. Stávají se exkluzivní dekorací, členem rodiny nebo dědictvím předávaným z generace na generaci. Každá panenka je originálním dílem umělce, který do ní vložil část sebe sama. Své pocity, vzpomínky, svou uměleckou duši.

Ukázkou vysoké umělecké hodnoty takovéto panenky je bezpochyby dílo Lisy Lichtenfels, které je umístěno v jedné z největších světových galerií, v Louvru.

Panenka se může stát harmonickou součástí interiérů spolu s dalšími díly, kterými jsou sochy, obrazy, ale také moderní skulptury ze skla nebo kovu. Největší důraz je kladen na detail, ruční práci a bohatou paletu materiálů a technik. Jako každé umělecké dílo je opatřena certifikátem obsahujícím jméno autora, informací, zda jde o limitovanou sérii nebo jedinečný exemplář a osobní podpis autora.

Právě dnes se pro veřejnost otevírá nová internetová galerie Art cz Gallery, která vám přiblíží tajemství světa panenek z nové perspektivy.

Dotkněte se této elegantní formy umění a najděte si svou krásnou a jedinečnou panenku na stránkách:
www.artdolls.cz