Jazykový překladač

Výběr z kalendáře

kompletní kalendáře akcí najdete v sekci výstavy a soutěže

CPK

Právě připojeni - hostů: 63 

ANKETA

Český panenkový klub vyhlašuje charitativní akci "Veselí medvídci pro děti" PDF Tisk
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 06 Listopad 2014 21:45
charitativní akce medvídciJedná se o šití polštářků "Veselých medvídků"  dle dodaného střihu. Polštářky jsou určeny  pro děti z oddělení onkologie nemocnice v Praze Motole. Dětem, které potřebují nejen v nadcházejícím vánočním čase ochranu, podporu a povzbuzení. Přáli bychom si, aby tyto polštářky „Veselí medvídci“ jim pomohly překonat jejich těžké dny.

Akce je otevřena  pro každého, kdo zvládne a kdo chce ušít polštářek "Veselého medvídka". Máte-li zájem se projektu zúčastnit, napište si o střih a postup na:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , který je zdarma zaslán zájemcům o účast na charitativním projektu, tedy výhradně k nekomerčnímu použití.  

 

Autorkou vzoru je Dagmar Pirná.
Hotové polštářky je třeba zaslat na adresu Art CZ Gallery ( Art CZ Gallery, V Celnici 10, Praha 1, 110 00) do 1.12.2014. Účast na akci je dobrovolná a účastníkovi nevzniká zasláním polštářku nárok na úhradu  spojených nákladů.
Z „Veselých medvídků“ (polštářků) bude rovněž vytvořena galerie se jmény tvůrců - dárců. Galerie tvůrců bude zveřejnena na stránkách Českého panenkového klubu (www.ceskypanenkovyklub.com). Zasílající dárce souhlasí s uvedením svého jména jako účastníka akce.
Fotografie ušitých polštářků se svým jménem posílejte, prosím, na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Věříme, že najdeme hodně tvořivých duší, které budou chtít  stejně tak jako my udělat malou radost těm, kteří by potřebovali mnohem víc...

Důležité upozornění pro účastníky: Používejte, prosím, bavlněné látky, které se snadno a dobře perou. Nepoužívejte na polštářky žádné barvy (ani textilní)! Také nejsou vhodné knoflíky a další zavěšené nebo přišité ozdoby. Obličeje prosím vyšijte ručně bavlnkami nebo barevnými nitěmi na šicím stroji. Vaše polštářky dostanou děti různého věku, které mají velmi oslabenou imunitu. Děkujeme.

seznam účastníků
GALERIE MEDVÍDKŮ ZDE

Český panenkový klub děkuje za podporu této akce:


Art CZ Gallery www.artdolls.cz
5A Gallery www.facebook.com/5agallery
Honey Pot www.artteddybears.com
Paladi                           www.paladiboutique.com
Šicí centrum Haišman     www.sicicentrum.cz