Jazykový překladač

Výběr z kalendáře

kompletní kalendáře akcí najdete v sekci výstavy a soutěže

CPK

Právě připojeni - hostů: 14 

ANKETA

Charitativní akce - šití polštářků "Ovečka" pro děti PDF Tisk
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 
Neděle, 09 Říjen 2016 12:10

Zveme vás již na třetí ročník charitativního šití polštářků pro děti z oddělení onkologie nemocnice v Praze Motole. Dětem, které potřebují nejen v nadcházejícím adventním a vánočním čase ochranu, podporu a povzbuzení. Tentokrát budeme šít podle dodaného střihu  polštářky  "Ovečka". Přáli bychom si, aby jim "Ovečky" alespoň trochu pomohly překonat jejich těžké dny.

Akce je otevřena  pro každého, kdo zvládne a kdo chce ušít polštářek "Ovečka". Máte-li zájem se projektu zúčastnit, napište si o střih na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Střih je zdarma zaslán zájemcům o účast na charitativním projektu, tedy výhradně k nekomerčnímu použití.

 

Video návod, který vás provede šitím polštářků naleznete zde


Pokud budete mít dotazy ke zpracování či vlastnímu šití, o podporu - radu, pište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Autorkou vzoru je Bohdana Klátilová a Dáša Farná.

Hotové polštářky je třeba zaslat do 29.11.2016 na adresu:
Zdeňka Hlavatá
ASIANA spol. s r.o.
Velflíkova 8
Praha 6, 160 00


Účast na akci je dobrovolná a účastníkovi nevzniká zasláním polštářku nárok na úhradu  spojených nákladů.

Z „Oveček“ (polštářků) bude  na stránkách klubu (www.ceskypanenkovyklub.cz) vytvořena galerie se jmény tvůrců - dárců. Zasílající dárce souhlasí s uvedením svého jména jako účastníka akce.
Fotografie ušitých polštářků ( je pro nás zároveň "avizem", že polštářek je "na cestě") se svým jménem posílejte, prosím, na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Důležité upozornění pro účastníky: Používejte, prosím, bavlněné látky, které se snadno a dobře perou. Nepoužívejte na polštářky žádné barvy (ani textilní)! Také nejsou vhodné knoflíky a další zavěšené nebo přišité ozdoby. Obličeje prosím vyšijte ručně bavlnkami nebo barevnými nitěmi na šicím stroji. Vaše polštářky dostanou děti různého věku, které mají velmi oslabenou imunitu.


Velice vám děkujeme, za podporu naší charitativní Mikulášské akce, určené pro děti onkologického oddělení FN Motol a těšíme se,  že tak jako v předchozích létech se najdeme hodně tvořivých duší, které společně s námi budou chtít  udělat malou radost těm, kteří by potřebovali mnohem víc...

seznam účastníků
Galerie polštářků OVEČEK

Český panenkový klub děkuje za podporu této akce:


Art CZ Gallery www.artdolls.cz
Bellus Gallery www.bellus-gallery.com
Patchwork Andrea Votrubcová - Bernina Centrum www.patchwork-aja.cz
5A Gallery www.facebook.com/5agallery

Pokud máte vlastní www stránky s vhodnou tématikou a chcete nás rovněž podpořit, rádi Vám zašleme baner akce a zveřejníme, že jste na svých stránkách tuto akci podpořili.