Jazykový překladač

Výběr z kalendáře

kompletní kalendáře akcí najdete v sekci výstavy a soutěže

CPK

Právě připojeni - hostů: 90 

ANKETA

Costa Brava - srpen 2012 - International Costa Brava Doll Festival PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
CPK - Aktuality a zajímavosti
Úterý, 24 Leden 2012 21:46

Vážení přátelé, historicky byl Iberský poloostrov místem setkávání, kde se různé kultury střetávaly mezi sebou a mísily se: východ a západ, Evropa a Asie, Afrika a Amerika. Rozkvetla zde bohatá středomořská kultura. Rádi bychom rozvíjeli tuto tradici, a proto vás zveme k nám na:

 

První mezinárodní festival panenek na Costa Brava


9.-12. srpen 2012

 

Náš festival je otevřený pro všechny druhy panenkových a medvídkových umělců, umělců tvořících miniaturní domy pro panenky, sběratelů, řemeslníků, starožitníků, prodejců příslušenství a vybavení, prodejců panenek.

1. Naše nové místo konání bude místem setkávání umělců, sběratelů, výrobců, prodejců a dealerů z Evropy a celého světa.

2. Kromě toho, naším cílem je oslavit panenku nejen jako nehybný objekt umění, nebo jako sběratelský objekt, ale jako skutečného průvodce po světě radosti, krásy, fantazie, kouzel a her, kde každý, dítě i dospělý, je šťastný. Chceme toho dosáhnout prostřednictvím různých druhů umělecké tvorby, jako je tanec, hudba, divadlo...Festival se bude konat v nejkrásnější a prestižním regionu ve Španělsku - Costa Brava (Katalánsko), ve městě St.Antoni de Calonge, 80 km od Barcelony.
Ve spojení s prvním mezinárodním "Costa Brava Doll Festival" se bude konat ve stejných dnech Mezinárodní festival magie, který přiláká ještě více návštěvníků a kupujících.


Spojením mezi oběma festivaly bude téma klaunů, cirkusu, divadla a fantazie.

Kromě 4 dnů veletrhu se bude výstavní program skládat z každodenní show a vystoupení na různé úrovni pro dospělé a děti (koncerty, kouzelníci, klauni, loutkové divadlo, umělecké dílny).

Nenechte si ujít příležitost k nalezení nových klientů, dodavatelů a prodejců a přesto si užít uměleckou show a vystoupení  - a prostě pohodovou dovolenou na nejkrásnějších pláží ve Španělsku!

Náš projekt má státní podporu a bude zajištěna rozsáhlá reklama.

Přidejte se k nám!

Místo konání: Výstavní pavilon Calonge (St Antoni de Calonge, Costa Brava-), Provincia de Girona / Katalánsko / Španělsko (snadno dostupné: 1 hodinu jízdy autem od Barcelony). Města v blízkosti Calonge: Girona, Figueres, Palamos, Platja d `Aro

Termín: od 9. do 12.8. 2012

Doba trvání: 4 dny


Pořadatel: "Mas Falet 1682" - kulturní podnik, středomořské umělecké/ kulturní/ obchodní centrum, jehož cílem je šířit a popularizovat uměleckéh a kulturní hodnoty. Sídlí na území hradu ze XVII. století a celý architektonický komplex bude zahrnovat sál pro 700 osob, koncertní sály, výstavní prostory a konferenční sály. Architektonické práce jsou řízeny jedním z nejslavnějších španělských architektů našich dnů - Carlosem Ferraterem. Oficiální slavnostní otevření sálu se bude konat na podzim 2012.


Mas Falet

http://www.comedia.cat/es/comediateca.php/mas-falet
Kompletní informace najdete na našich webových stránkách:
www.in-dolls.com

Kontakty:

Anastasia Gnezdilova

Ředitel výstavy / Koordinátor

00 34 669 05 65 13


Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript